יום ראשון , 24 יוני 2018
חדשות הגימנסיה

ראשי

נבחרת השחמט של בית הספר

דרושים לנבחרת השחמט של בית הספר שחקנים בכיתות י,יא ו יב שישחקו בנבחרת הבית ספרית וייצגו את בית ספרנו באליפות הארץ לתיכונים בשחמט . קפטן הנבחרת הוא סתו ברנר מכיתה יב 5 וניתן לפנות אליו בכיתתו אם אתם מעוניינים להשתתף , או לשלוח מייל ל stavbrener@yahoo.com .

קרא עוד...

מצטייני עבודות חקר ט’ לשנת תשע”ה

במסגרת לימודי ביולוגיה בגמנסיה, תלמידי שכבה ט’ בחרו בנושא לחקר בדגש: למידה חוץ בית ספרית בנושא מגוון המינים הביולוגי. ברכות לחוקרים הצעירים שייצגו את הגמנסיה בכנס עירוני: 1. אבנר ויואב תירוש (ט2) שחקרו את השפעת מי מלח על גובה נבטי חיטה לעומת גובה נבטי מש. בהנחיית המורה: יפית אברמוביץ 2. דביר אהרוני (ט3) שחקר את השפעת כמות האוויר בסביבת הבננה …

קרא עוד...

הזמנה למסע לפולין 2015

לכבוד תלמידי שכבת י”א והוריהם שלום רב, הנכם מוזמנים לפגישה ראשונה בנושא המסע לפולין שתתקיים: ביום א’ 15/03/2015 בשעה 19:00 בגנזך. בפגישה זו ימסרו מידע ופרטים אודות המסע לפולין, שיצא לדרך באוגוסט 2015. בין היתר ימסרו פרטים לגבי עלויות, הליך ההרשמה וטפסי הרשמה. לברורים ניתן לפנות לאילנה דניאל: 052-2502003. נוכחותכם חשובה. בברכה,                                                        אילנה דניאל                                                      בתיה ברטוב                             אחראית …

קרא עוד...

אנחנו גאים לבשר לכם על הישג חסר תקדים של נבחרת הבנות של כיתות ז’,ח באתלטיקה קלה.

  בתום עונה עמוסה בתחרויות, הגענו למקום הראשון ,מתוך 18 קבוצות, והעפלנו לליגת העל באתלטיקה קלה. כל הכבוד לבנות ולמאמן רומן קוגן על ההישג המרשים. להלן שמות הבנות: רוני פישר-ז’1 יעל סושיצקי-ז’1 ימאן ליפיאן-ז’1 לנה סיטבון-ז’1 מיי כהן-ז’1 נעמה גלאם-ז’5 יהלי מלכא-ח’2 שיראל בר-לב- ח’2 יעל שלוש-ח’2 אריאל דוקלסקי-ח’2 חג פורים שמח לכולם! קרן חכם-דוד, רכזת החנ”ג והספורט

קרא עוד...

כל הכבוד לדניאל טיקוצ׳ינסקי על הזכייה במקום השלישי בקפיצה למרחק בתחרות אתלטיקה מחוזית ולשירה אורן על הזכייה במקום בשני בריצת 800מ׳.

כל הכבוד לדניאל טיקוצ׳ינסקי על הזכייה במקום השלישי בקפיצה למרחק בתחרות אתלטיקה  מחוזית ולשירה אורן על הזכייה במקום בשני בריצת 800מ׳.

קרא עוד...

אנחנו שמחים לבשר לכם על יום (ה’,5.2.) שכולו הישגים לנבחרות שלנו.

בנות ז,ח זכו במקום השני במרוץ שליחים מחוזי להלן שמות הבנות: ימאן לופיאן-ז’1 נעמה גלאם-ז’5 לנה סיטבון -ז’1 יהלי מלכא-ח’2 ימאן לופיאן מכיתה ז’1 זכתב במקום השני בריצת 600 מ’ קטרגל ט’בנים: גמר העיר ת”א בקטרגל בנים – זכינו במקום הראשון לאחר נצחון בתי הספר אליאנס ועירוני יד’ והעפלנו לשלב המחוזי. להלן שמות תלמידי הנבחרת: אילאי קדוש ליאור קמיל גיאורגי שלומברידזה-ח סיימון …

קרא עוד...

Applied materials 12.2014

מחזור נוסף של תלמידי עתודה סקרנים/יות יצא לביקור במפעל. מעבר להתלהבות ולהתרגשות מהתחפושת הלבנה שקיבלנו….נחשפנו על קצה המזלג ליישומים של מושגים ועקרונות שלמדנו במדעים. מבקשים להודות לצוות העובדים הנפלאים, שקיבלו אותנו והסבירו לנו את השלבים במפעל בגובה העיניים ומכל הלב. מורים מלווים: אסף דייטשמן וגלית דוכן

קרא עוד...

למידה ממקור ראשון (עתודה ח’)

ביום שלישי 21.1.15 זכינו ללמוד מפרופ’ לאופטיקה סטיב ליפסון, סבא של גל על דרך הפעולה של זכוכית מגדלת, מיקרוסקופ וטלסקופ. אמא של עומר, ד”ר אביטל לקסר חשפה אותנו לתעשיית התרופות. למדנו על ההבדל בין תרופה אתית לבין תרופה גנרית והתנסנו בפענוח המידע המופיע בעלוני תרופות שונות. תלמידי הקבוצה ואנוכי מבקשים להודות למומחים שתרמו מזמנם ואפשרו לנו הצצה מעניינת לתחומי תוכן …

קרא עוד...

אני שמח לבשר לכם שוב  על נצחוננו בקטרגל בנים בשלב המחוזי, והפעם של נבחרת הבנים י’-יב’.

תלמידים ומורים יקרים שלום רב ! אני  שמחה לבשר לכם שוב  על נצחוננו בקטרגל בנים בשלב המחוזי, והפעם של נבחרת הבנים י’-יב’. כל הכבוד לתלמידים ולמאמן וויליאם על הנצחון מול תיכון חדש רמת גן ותיכון קוגל חולון. להלן שמות התלמידים: סיימון היילה- ט’6 סער שיוביץ-י’5 דוריאן לרנר-י’3 אסף אשבל- יא’2 דניאל דהאן- יא’6 עמית פרץ-יא’5 דניאל אוז’בלו-יא’1 שיהיה לנו בהצלחה …

קרא עוד...

אנחנו שמחים לבשר על נצחוננו באליפות עירונית בקטרגל בנים ט’

מול בתי הספר לידי דיוויס ועירוני ח’, ועל העפלתנו לשלב הבא. כל הכבוד לבני הנבחרת ולמאמן וויליאם פאנוס. להלן שמות התלמידים, כולם משכבת ט’: אילאיי קדוש סיימון היילה מייקל צילאקה שון מירלי לוקה מרקשווילי ניר רוזן אביב דאודי גיא ראובני מכיתה יא’ שיהיה לנו בהצלחה בהמשך! קרן חכם-דוד, רכזת החנ”ג והספורט  

קרא עוד...