יום שני , 20 נובמבר 2017
חדשות הגימנסיה

ספר הנופלים

שם מחזור תאריך לידה עברי תאריך לידה לועזי תאריך פטירה עברי תאריך פטירה לועזי חיל מקום קבורה
אבטיחי מנחם ל”ה כט’ אדר א’ תרפ”ט 11/03/1929 יא’ בשבט תש”ח 22/01/1948 שריון נחלת יצחק חלקה 66 שורה 2
אדל גיל ל”א כז’ באב תרפ”ה 17/08/1925 א’ אדר תש”ד 25/02/1944 נחלת יצחק אזרחי חלקה 35 שורה 13
אונגר (אונגער) רפאל נ”ג כ”ו אלול תש”ז 11/09/1947 י”ז תשרי תשל”ו 13/10/1973 אוויר קריית שאול גוש 1 חלקה 9 שורה 4
אורלינסקי עמיחי ל”א י”ד בניסן תרפ”ה 08/04/1925 יד’ בשבט תש”ח 25/01/1948 רגלים קריית ענבים
אלון (אנדלמן) דניאל מ”א ט”ו אלול תרצ”ה 13/09/1935 כ’ כסלו תשל”ד 15/12/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 8 שורה 2
אלון (קליבנסקי) מרדכי כ”ו ה’ בשבט תרפ”א 17/01/1921 יג’ תשרי תש”ט 16/10/1948 אוויר נחלת יצחק חלקה 61 שורה 08
אלמוג (אייזנפלד) אפרים נ”ז ג’ בכסלו תשי”א 12/11/1950 ח’ תמוז תשנ”א 20/06/1991 רגלים חולון חלקה 7 שורה 2
אלמוג יורם ס”ג א’ באדר תשי”ז 02/02/1957 ד’ באב תשל”ז 19/07/1977 שריון חולון חלקה 2 שורה 2
אלקיים סעדיה ל”ה כב’ כסלו תר”ץ 24/12/1929 ו’ באדר תשט”ו 28/02/1955 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 15 שורה 1
אמון רובינשטיין ברוך ל”ב כ”ז ניסן תרפ”ז 29/09/1927 י”א בתמוז תש”ח 18/07/1948 רגלים הר הרצל גוש ב’ חלקה 04
אנקלביץ עמירם ל”ג י”ג מר חשוון תרפ”ט 27/10/1928 ו’ ניסן תש”ח 15/04/1948 שריון נחלת יצחק חלקה 66 שורה 2
אפלבלט יוסף מדריך י”ג תשרי תרצ”ה 22/09/1934 כ”ח באייר תשכ”ז 07/05/1967 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 4 שורה 7
גדנ”ע
אפרתי (קאקון) משה נ”ט י”ח תמוז תשי”ג 01/07/1953 י”א אייר תשל”ג 07/10/1973 שריון הר הרצל גוש ה’ חלקה 1 שורה 1
אריאל עודד לא סיים י”ט טבת תש”ו 23/12/1945 ל’ באב תשמ”ו 04/09/1986 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 16 שורה 5
אריאלי נחום ל”ב כ”ח אדר ב’ תרפ”ז 01/04/1927 כ”ז אדר ב’ תש”ח 07/04/1948 שריון קריית ענבים
ארקין מרדכי י”ג כ”ב טבת תרס”ז 08/01/1907 כ”ז אדר ב’ תש”ח 06/04/1948 רגלים הר הרצל גוש א’ חלקה 2 שורה 7
אתגר (אהרנברג) יהושע נ”ח י”ג סיוון תשי”ב 06/06/1952 כ”ח תשרי תשל”ד 24/10/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 5 שורה 6
בוקשטיין דניאל כ”ו כ”ה אייר תרפ”א 02/06/1921 א’ אייר תש”ח 10/05/1948 אוויר קריית ענבים
בורודצקי אברהם כ”ד
בינשטוק מרגוט ל”ב
בית הלוי אברהם כ’ ל”ג בעומר תרע”ג כ”ה בטבת תש”ד 21/01/1944 גינאה החדשה בשרות  הצבא אוסטרלי
ביתן (פלדמן) יהושע ד’ כ”ט בשבט תרנ”ז 1897 כ”ח באייר תשכ”ח 06/06/1948 רגלים הר הרצל א חלקה 6 שורה 2
בכר חיים פ”ז ט”ז באדר תשס”ב 28/02/2002 רגלים קריית שאול
בלוך יעקב דב ל”ג כ”ח בניצן תרפ”ז 30/04/1927 כ”א באייר תש”ח 30/05/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 60 שורה 3
בלט דוד נ”ז י”א באייר תשי”א 17/05/1951 י”ג בתשרי תשל”ד 09/10/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 1 שורה 7
בן אלי אורי פ”ז י”ב תמוז תש”ס 15/07/2000 תחזוקה קריית שאול גוש 2 חלקה 19 שורה 2
בן אריה שמשון ס’ כ”ז באדר תשי”ד 01/04/1954 כ’ בשבט תשל”ד 12/21974 אוויר כפר סבא חלקה 3 שורה 3
בן הדר יוסף נ”ז כ”ד בשבט תשי”א 31/01/1951 כ”ו תשרי תשל”ד 22/10/1973 רפואה קריית שאול גוש 1 חלקה 5 שורה 7
בן ימין עודד כ”ט י”ג כסלו תרפ”ג 03/12/1922 ה’ שבט תש”ח 16/01/1948 רגלים הר הרצל גוש א חלקה 18 שורה 1 קבר אחים
בן ישי (גולומבוביץ) ברוך י”ט א’ כסלו תרע”ה 19/12/1914 ח’ שבט תש”ח 19/01/1948 שריון הר הזיתים, מצבה לזכרו גם בהר הרצל
בצלאל ארז איתן ע ט’ באייר תשכ”ד 21/04/1964 כ”ט באייר תשמ”ג 11/05/1983 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 16 שורה 6
בקר מנחם ל”ז י’ בניסן תרצ”א 28/03/1931 כ”ז בשבט תש”י 14/02/1950 ים ראשון לציון חלקה 1 שורה 3
בקשט גבריאל ל”ח ו’ באדר ב’ תרצ”ב 14/03/1932 י”ז בתשרי תשי”ז 21/09/1956 רגלים נתניה חלקה 2 שורה 5
בר און דרור נ”ט ה’ באייר תשי”ג 20/04/1953 ט”ז תשרי תשל”ד 12/10/1973 שריון ראשון לציון חלקה 3 שורה 11
ברזילי (ז’לניאק) אריה ל”ה תרפ”ו 1922 כ”א באייר תש”א 18/05/1941 לא בטוח נכון.
ברט זאב ס’ כ”ט בסיוון תשי”ד 30/06/1954 י”ב כסלו תשל”ו 26/11/1975 אוויר חולון חלקה 2 שורה 4
ברמץ אבינועם נ”ט כ”ו בטבת תשי”ג 13/01/1953 ט”ז אדר תשל”ב 02/03/1972 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 12 שורה 3
ברנר יוסף חיים מורה י”א אלול תרמ”א 1881 כ”ד ניסן תרפ”א 01/05/1921 ***
ברנשטיין נחמיה ס’ ט”ו בטבת תשי”ד 21/12/1953 י”א באייר תשל”ז 29/04/1977 שריון רחובות חלקה 3 שורה 1
ברסקי איסר ל”ה י”ג בשבט תרפ”ט 24/01/1929 כ’ בסיוון תש”ח 27/06/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 61 שורה 13
ברעם אברהם כ”ב ט”ז כסלו תרע”ז 11/12/1916 א’ טבת תש”ח 14/12/1947 שריון נחלת יצחק חלקה 66 שורה 1
ברצ’נקו גלילי יצחק ב’ תרנ”ג 1893 תרע”ז 1917 לא נודע. אבן לזכרו באביחיל.
גאון נמרוד נ”ז א’ באב תשי”א 03/08/1951 י”א תשרי תשל”ד 07/10/1973 שריון אשקלון חלקה 2 שורה 3
גוטליב אילון נ”ט כ”ג בטבת תשי”ד 29/12/1953 ט”ו באב תשמ”ב 04/08/1982 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 16 שורה 4
גוטליב יהודה כ”ח ב’ בניסן תרפ”א 10/04/1921 יא’ באדר ב’ תש”ח 22/03/1948 שריון לא נודע, מצבה לזכרו בצבאי בהר הרצל.
גולדברג בנימין י”ב י”ד תמוז תרס”ה 17/07/1905 י”ט באב תרפ”ט 25/08/1929 תל אביב טרומפלדור קבר אחים מאורעות תרפ”ט.
גולדהר אליהו ל”ה כ”ד באב תרפ”ט 30/08/1929 י”א תמוז תש”ח 18/07/1948 ים נחלת יצחק חלקה 61 שורה 11
גולדמן אליאב נ”ד כ”ו סיוון תש”ח 03/07/1948 י”ט בטבת תשל”ד 13/01/1974 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 8 שורה 3
גולדצויג שלמה מ”א ט”ז בכסלו תרצ”ו 12/12/1935 ו’ בניסן תשט”ו 29/03/1955 שריון קריית שאול גוש 11 חלקה 15 שורה 2
גורדון גדעון ס”ג ה’ באדר א’ תשי”ז 06/03/1957 כ”ז תמוז תשל”ח 31/07/1978 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 13 שורה 6
גורניצקי דניאל נ”ז ו’ באדר ב’ תשי”א 14/02/1951 ט’ באלול תש”ל 10/09/1970 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 6 שורה 5
גיסין אבשלום א’ תרנ”ו 1896 כ”ז בניסן תרפ”א 05/05/1921 פתח תקווה אזרחי חלקה ב’ שורה 7
גליקמן דן כ”ח ט”ו תשרי תרפ”א 27/09/1920 ט”ו סיוון תש”ח 22/06/1948 נחלת יצחק חלקה 66 שורה 9
גליקמן יוסף ל”ו י”ז באדר א’ תרפ”ט 27/02/1929 ד’ סיוון תש”ח 11/06/1948 קשר נחלת יצחק חלקה 66 שורה 12
גסר אבי נ”ז י’ כסלו תש”יב 09/11/1951 ה’ כסלו תשל”ב 22/11/1971 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 12  שורה 2
גרוסברג מיכל ל”ח כ’ בניצן תרצ”ב 26/04/1932 כ’ בתשרי תשי”א 01/10/1950 רגלים נחלת יצחק חלקה 66 שורה 6
גרוסמן נעם ל”ב ו’ ניסן תרפ”ז 08/04/1927 כ”ג אדר א’ תש”ח 04/03/1948 שריון הר הרצל גוש א’ חלקה 2 שורה 24
ד”ר בן סירה משה ל”ג י”א תשרי תרפ”ח 07/10/1927 כ”ו אייר תשכ”ז 04/06/1967 תותחנים חיפה הצבאי הכרמל גוש א חלקה 2 שורה 5
ד”ר וולנברג אלכסנדר מ”א כ”ד חשוון תרצ”ד 20/11/1935 כ”ג תשרי תשל”ד 19/10/1973 שריון באר שבע חלקה 3 שורה 1
ד”ר לנדס סטפן אלכסנדר נ”ג ה’ בחשוון תש”ז 30/10/1946 ט”ו בסיוון תשמ”ב 06/06/1982 רפואה קריית שאול גוש 1 חלקה 13 שורה 7
ד”ר מוסינזון דוד י”ב כ”ה אדר תרס”ו 22/03/1906 י”ח אלול תרצ”ח 14/09/1938 נחלת יצחק אזרחי חלקה 10 שורה 11
ד”ר מילין פסח כ”ג שבט תרצ”ג 19/02/1933 י”ח אדר תשכ”ח 18/03/1968 חיפה אזרחי
ד”ר צבילינג צבי י”ח א’ באדר ב’ תרע”ג 10/03/1913 כ”ח באב תש”ה 07/08/1945 חיפה אזרחי שמיר
דגן דנית פ”ד כ”ט אדר ב’ תשל”ח 06/04/1978 כ”ו אדר תשס”ב 09/03/2002 טרור ***גבעת שאול
דגני (פישל) ראובן ל”ט י”ז תמוז תרצ”ב 21/07/1932 ה’ בכסלו תשי”ג 23/11/1952 ים לא נודע. קיימת מצבה בחלקת הנעדרים בצבאי בהר הרצל.
דובוב אריה ל”ד י”ח אדר ב’ תרפ”ט 30/03/1929 י”ד ניסן תש”ח 23/04/1948 שריון קריית ענבים
דובנו אברהם ל”ב י”ט סיוון תרפ”ו 01/06/1926 ט, בתמוז תש”ח 16/07/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 61 שורה 11
דוד אפרים נ”ט ט’ בכסלו תשי”ד 16/11/1953 י”ג תשרי תשל”ד 09/10/1973 שריון מנחמיה
דורון עמיחי נ”ח כ”ג ניסן תשי”ב 18/03/1952 י”א תשרי תשל”ד 07/10/1973 שריון הר הרצל גוש ה’  חלקה 3 שורה 3
דיסקין אליהו ל”ב ד’ בשבט תרפ”ז 07/01/1927 כ” אייר תש”ט 27/05/1949 כללי נחלת יצחק חלקה 61 שורה 5
האן משה מ”ט י”ח בסיוון תש”ג 21/06/1943 י”ח בשבט תשכ”ג 12/02/1963 קשר קריית שאול גוש 1 חלקה 14 שורה 1
הגר אמנון ס”ב ח’ באייר תשט”ז 19/04/1956 כ”ג באייר תשל”ז 10/05/1977 אוויר פתח תקווה סגולה חלקה 2 שורה 3
הדס (הנדלס) יגאל מ”ט י”ד בתשרי תשי”ד 13/10/1943 כ”ז באייר תשכ”ז 06/06/1967 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 14 שורה 7
הוכברג דן ל”ו ח’ באייר תרצ”א 25/04/1931 י”א בתמוז תש”ח 18/07/1948 רגלים הר הרצל גוש ב’ חלקה 3
הורביץ הלוי שמואל כ”ז י”ג אלול תרפ”ב 06/09/1922 כ”ט אייר תש”ח 07/06/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 66 שורה 11
הורביץ עידן ל”ה ח’ בסיוון תר”ץ 04/06/1930 ז’ באייר תש”ח 16/05/1948 נחלת יצחק
הזז נחום ל”ד ג’ כסלו תרפ”ט 16/11/1928 כ”ד ניסן תש”ח 03/05/1948 שריון הר הרצל גוש א’ חלקה 2 שורה 24
הלפרין אריה ה’ תרנ”ח 1898 תרע”ז 1917 צבא תורכי לא נודע.
הררי נמרוד ס’ ב’ אלול תשי”ד 31/08/1954 ל’ תשרי תשל”ד 26/10/1973 שריון אביחיל
וולך שמואל כ”ז כ”א סיוון תרפ”א 27/06/1921 י’ באייר תש”ח 19/05/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 61 שורה 14
וידנפלד יוסף ל”ג כ”ד אדר ב’ תרפ”ז 28/03/1927 ז’ אדר ב’ תש”ח 18/03/1948 שריון הר הרצל גוש א’ חלקה 2 שורה 10
וינטר זלמן אהוד ס”ב כ”ט אדר תשט”ז 12/03/1956 י”ט סיוון תשמ”ב 10/06/1982 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 13 שורה 7
וינשטיין שמואל ל”ה י”ב סיוון תרפ”ט 20/06/1929 ז’ תמוז תש”ט 04/07/1949 שריון נחלת יצחק חלקה 61 שורה 4
ויסמן נדב ל”ב י”ג בדר ב’ תרפ”ז 17/03/1927 ה’ בתמוז תש”ח 12/07/1948 שריון קריית ענבים
ויכסלבאום ערן לא סיים כ”א באב תש”ל 25/08/1970 ט’ בחשוון תשנ”ג 05/11/1992 מודיעין קריית שאול גוש 2 חלקה 17 שורה 8
זאבי (כהן) הרצל י”ד כסלו תרע”ו 20/11/1915 י”ג כסלו תש”ג 23/11/1942 טוברוק
זהר יעקב מ”ט ח’ באלול תש”ב 21/08/1942 א’ סיוון תשכ”ז 09/06/1967 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 4 שורה 7
זיגרמן נחום ל”ד ז’ באב תרפ”ח 03/08/1928 י’ באייר תש”ח 19/05/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 61 שורה 14
זלדס נתן ד’ כ”ג באלול התרנ”ו 26/8/1896 י”ג תמוז תש”ח 20/07/1948 רגלים הר הרצל גוש א חלקה 14 שורה 3
זמורה עמירם ו’ בניסן תש”ח 15/04/1948 ג’ שבט תשס”ג 05/01/2003 ירקון – אזרחי
חורש דוד ס’ כ”א אייר תשי”ד 24/05/1954 כ”ג תשרי תשל”ד 19/10/1973 רגלים הר הרצל גוש ה חלקה 2 שורה 3
חכים ירון ס”ג י”ד באב תשי”ט 15/08/1958 ו’ באדר ב’ תשל”ח 15/03/1978 הנדסה קריית שאול גוש 1 חלקה 13 שורה 5
חכמי אשבל (אלישבע) נ’ י’ תשרי תש”ה 26/09/1944 כ”ו באב תשכ”ד 04/06/1964 כללי קריית שאול אזרחי גוש 2 חלקה 3 שורה 10
חמילבסקי יעקב ל”ג כ”ג ניסן תרפ”ו 27/04/1927 ד’ סיוון תש”ח 10/06/1948 רגלים עפולה חלקה 1 שורה 4
חנוך אורן פ”ה 16/01/1979 י’ תמוז תשנ”ט 24/06/1999 קשר קריית שאול חלקה 19 שורה 2
חננאל אריה נ”ג א’ ניסן תש”ז 22/03/1947 כ”ו באייר תשכ”ו 16/05/1966 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 14 שורה 5
חפר און נ”ט ל’ בשבט תשי”ג 15/02/1953 י’ תשרי תשל”ד 06/10/1973 רפואה קריית שאול גוש 1 חלקה 1 שורה 4
חרמוני עודד מורה י”ב תשרי תש”ו 19/09/1945 י”א תשרי תשל”ד 7/1/0/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 5 שורה 6
טורנר יצחק א’ תרנ”ה 1895 י”ג ניסן תרע”ה 28/03/1915 כפר גלעדי קברות “השומר”
ידידיה אהרון לא סיים י’ באייר תרפ”ג 19/04/1923 כ”א באדר א’ תש”ו 22/02/1946 נחלת יצחק אזרחי חלקה 10 שורה 12
יהלומי קמי נ”ג י”ז אדר תש”ז 09/03/1947 ח’ בתשרי תשל”ג 16/09/1972 קריית שאול אזרחי גוש 1 חלקה 5 שורה 17
יזרסקי ניסן נ”ח ל’ תשרי תשי”ג 18/10/1952 ה’ באדר תשל”ב 19/02/1972 אוויר קריית שאול גוש 1 חלקה 12 שורה 3
יניב (שקלנביץ) אלכסנדר נ”ח י’ סיוון תשי”ב 03/06/1952 ט”ז תשרי תשל”ד 12/10/1973 רגלים חולון חלקה 1 שורה 1
יעקובי ניב פ”ו י”ג שבט תש”מ כ”ו אב תש”ס 26/08/2000 רגלים קריית שאול גוש 2 חלקה 19 שורה 2
יערי (מישליבורסקי) מאיר ס י”ג תשרי תשט”ו 07/10/1954 י”ג תשרי תשל”ד 09/10/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 5 שורה 1
יפאי יפה ששון (אברהמי) מ”ט תש”ב יול-42 י”ב ניסן תש”ל 18/04/1970 תותחנים קריית שאול גוש 1 חלקה 6 שורה 3
יפה כתריאל ט”ו י”ב תמוז תרס”ט 01/07/1909 כ”א באייר תש”א 18/05/1941 לא נודע, אבד בים.
יקואל אילן מ”ט ט”ז אלול תש”ג 16/09/1943 כ”ז אייר תשכ”ז 06/06/1967 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 4 שורה 4
יקותיאלי אמנון ל”ה י”ח אדר ב’ תרפ”ט 30/03/1929 י”א ניסן תש”ח 20/04/1948 רגלים נבי יושע
ירושלמי ירון נ”ו י’ תמוז תש”י 25/06/1950 ו’ באייר תשכ”ט 24/04/1969 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 2 שורה 3
ירחי (רבניצקי) יונה כ”א י”ג שבט תרע”ו 18/01/1916 כ”ז חשוון תשי”ז 01/11/1956 מודיעין בית השיטה
כהן אליהו ל”ה ט”ז כסלו תר”ץ 18/12/1929 י”ז אייר תש”ח 26/05/1948 רגלים חולתא
כהן אמציה י”א כ”ז תשרי תרס”ו 26/10/1905 ט”ו בתמוז תרצ”ח 14/07/1938 רמת יוחנן
כהן הלל יעקב נ”ח י’ אדר תשי”ב 07/03/1952 י”א תשרי תשל”ד 07/10/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 5 שורה 1
כלב חנן נ”א ז’ ניסן תש”ה 21/03/1945 י”ח אדר תשכ”ח 18/03/1968 חימוש קריית שאול גוש 1 חלקה 3 שורה 5
כספי אריה מ’ כ”ח בשבט תרצ”ה 01/02/1935 כ”ו חשוון תשי”ז 31/10/1956 רגלים הר הרצל גוש א חלקה 20 שורה 2
כצנלסון בנימין ד’ תרנ”ח 1898 י”ז בסיוון תרע”ה 30/05/1915 הליפוליס – קהיר
כרמין מנחם ל”ו ה’ תמוז תר”ץ 01/07/1930 ח’ אדר ב’ תשל”ח 17/03/1978 טרור מנרה
כרמל גיל נ”ח ז’ באב תשי”ב 29/07/1952 ט”ז בניסן תשל”א 11/04/1971 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 6 שורה 7
להט אורי ס”ב י”ב באב תשט”ז 20/07/1956 י”ז סיוון תשל”ז 03/06/1977 אוויר קריית שאול גוש 1 חלקה 13 שורה 3
לוין ברוך כ”ב כ”ט בכסלו תרע”ז 24/12/1916 ט”ז בניסן תש”ה 30/03/1945 רוונה איטליה בית קברות של בעלות הברית
לוין יהונתן ל”ה י”ב בטבת תר”ץ 12/01/1930 ב’ באדר ב’ תש”ח 13/03/1948 רגלים חולתא
לוינסקי ישראל ל”ז י”ז חשוון תרפ”ט 31/10/1928 י”ג בניסן תש”ח 22/04/1948 רגלים כפר גלעדי
ליבוביץ שלמה ס”ב י”ד בתמוז תשט”ז 23/07/1956 כ”ג באייר תשל”ז 10/05/1977 רגלים רחובות חלקה 3 שורה 12
ליזרוביץ שמעון ל’ ד’ בכסלו תרפ”ה 01/12/1924 י”ח בניסן תש”ח 27/04/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 66 שורה 7
ליפמן דב כ”ז ח’ בסיוון תרפ”א 14/06/1921 י”ח באייר תש”ח 27/05/1948 הנדסה נחלת יצחק חלקה 60 שורה 2
ליפסקי גד פ’ כ”ח באב תשל”ד 16/08/1974 ד’ באב תשנ”ג 22/07/1993 אוויר קריית שאול גוש 2 חלקה 17 שורה 7
ליפשיץ שלום מ”ו י”ג בטבת תשי”א 12/01/1941 ד’ באייר תשי”ט 12/05/1959 מרחבית קריית שאול גוש 1 חלקה 10 שורה 2
מאיו רונן ס”ח כ”ו בכסלו תשכ”ג 23/12/1962 י”ד בכסלו תשמ”ד 20/11/1983 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 16 שורה 2
מוצרי דוד מכבי כ’ י”ד ניסן תרע”ד 10/04/1914 י”ד ניסן תש”ח 24/04/1948 רגלים הר הרצל גוש א’ חלקה 2 שורה 6
מושין אורן נ”ג ח’ בשבט תש”ז 29/01/1947 כ”ז באייר תשכ”ז 06/06/1967 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 4 שורה 4
מושקוביץ מלאכי ל”ה י”ג בשבט תרפ”ט 24/01/1929 י”א בניסן תש”ח 20/04/1948 רגלים נבי יושע
מילר יוסף ל”ו כ”ט ניסן תרפ”ט 09/05/1929 ד’ חשוון תש”ט 06/11/1948 תותחנים נחלת יצחק חלקה 61 שורה 8
מנור בדש שמואל י”ט טבת תשי”א 28/12/1950 ט’ כסלו תש”ן 06/12/1989 אוויר קריית שאול גוש 2 חלקה 17 שורה 8
מני אליהו כ”ז י”ג שבט תרפ”ב 11/02/1922 כ”ג תמוז תש”ו 22/07/1946 *** נחלת יצחק
מקובר אהרון ל”ו כ”א ניסן תר”ץ 19/04/1930 כ”ה תשרי תש”י 18/10/1949 רגלים נחלת יצחק חלקה 60 שורה 9
מרדיקס ירון נ”ז כ”ט כסלו תשי”ב 23/12/1951 י”א תשרי תשל”ד 07/10/1973 שריון אשדוד חלקה 1 שורה 7
מרקל איתן נ”ה ה’ כסלו תש”י 26/11/1949 ט’ בטבת תש”ל 18/12/1969 רגלים סביון חלקה 1 שורה 1
נאור יפעת פ”ג ז’ אדר תשל”ז 25/02/1977 ד’ אדר א’ תשנ”ז 11/02/1997 תחזוקה קריית שאול גוש 2 חלקה 18 שורה 2
נאור ערן ס”ח י”א אדר ב’ תשכ”ב 17/03/1962 ד’ ניסן תשמ”ג 18/03/1983 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 16 שורה 6
נחום עמוס נ”ט ה’ ניסן תשי”ג 21/03/1953 י”ז תשרי תשל”ד 13/10/1973 שריון אשדוד חלקה 1 שורה 7
ניב ליאור פ”ה כ”ד בשבט תש”ס 31/01/2000 רגלים קריית שאול גוש 2 חלקה 19 שורה 3
ניסנבוים אפרים נ”ט ט’ בשבט תשי”ג 25/01/1953 י”א תשרי תשל”ד 07/10/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 9 שורה 3
נשרי דוד כ”ב י”ז תמוז תרע”ז 07/07/1917 י’ אלול תרצ”ו 28/81936 תל אביב טרומפלדור
סגל איתן נ”ז כ”ד סיוון תשי”א 28/06/1951 י”ז תשרי תשל”ד 13/10/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 8 שורה 6
סגל יאיר ל”ד ב’ אדר א’ תרפ”ט 12/02/1929 ג’ סיוון תש”ח 10/06/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 60 שורה 1
סלומון משה ל”א י”ד חשוון תרפ”ו 01/11/1925 י”ב אייר תש”ח 21/05/1948 רגלים הר הרצל גוש א חלקה 7 שורה 6
סלומון רנה נ”ו כ”ד חשוון תשי”א 04/11/1950 י”ד בשבט תש”ל 20/01/1970 כללי קריית שלום גוש 1 חלקה 6 שורה 1
סנדרוב חנוך נ”ז ט”ו אב תשי”א 19/08/1951 י’ תשרי תשל”ד 06/10/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 8 שורה 6
ספרא ירון נ”ח כ”ד ניסן תשי”ב 19/04/1952 י’ כסלו תשל”ח 20/11/1977 אוויר קריית שאול גוש 1 חלקה 13 שורה 4
ספרא עמיחי כ”ח
סקרביצקי תמיר כ”ב תמוז תשל”ג 22/07/1983 כ”ו ניסן תשנ”ב 29/04/1992 רגלים קריית שאול גוש 2 חלקה 17 שורה 7
עולמי יעקב ל”ה ד’ ניסן תרפ”ט 14/04/1929 י”א בשבט תש”ח 22/01/1948 שריון נחלת יצחק חלקה 66 שורה 2
עופר יצחק נ”ד כ”ט בשבט תש”ח 09/02/1948 ט”ו תשרי תשל”ד 11/10/1973 אוויר קריית שאול גוש 1 חלקה 5 שורה 3
עזרתי יוסף נ”א י”ד אלול תש”ה 23/08/1945 י”א כסלו תשכ”ה 16/11/1964 קשר קריית שאול גוש 1 חלקה 14 שורה 3
עמיר (ויסמן) כרמי ל”ג כ”ז אייר תרפ”ז 29/05/1927 י”א תמוז תש”ח 18/07/1948 רגלים כפר ורבורג חלקה 2 שורה 1
פוחובסקי תיאודור בנציון כ”ז כ”ב חשוון תרפ”ג 13/11/1922 ב’ בסיוון תש”ח 09/06/1948 רגלים נען
פוטרמן ארז ס”ח י”ז סיוון תשכ”ב 18/06/1962 ט”ז סיוון תשמ”ב 07/06/1982 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 13 שורה 7
פומרנץ יעל ל”ב ז’ תשרי תרפ”ז 15/09/1926 כ”ז תמוז תש”ז 15/07/1947 כפר סבא גאולים אזרחי חלקה 1 שורה 11
פונט יקותיאל ל”ה כ’ טבת תר”ץ 20/01/1930 ט’ אייר תש”ח 18/05/1948 רגלים דגניה א’ חלקה 1 שורה 1
פורן (פרומוביץ) אליאורה מ”ז כ”ז בניסן תש”ב 14/04/1942 כ”ח תמוז תש”ך 23/07/1960 כללי קריית שאול גוש 1 חלקה 10 שורה 5
פיטל ראובן ל”ד כ”ה סיוון תרפ”ח 13/06/1928 ד’ אייר תש”ח 13/05/1948 רגלים תל מונד שורה 20 (קבר אחים)
פיינקלשטיין בן שחר ל”ט ח’ כסלו תרצ”ג 06/12/1932 כ”ז חשוון תשי”ז 01/11/1956 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 10 שורה 1
פיכמן אבידב ל”ט כ”ב תמוז תרצ”ב 26/07/1932 ט’ באדר א’ תשי”א 15/02/1951 רגלים נחלת יצחק חלקה 61 שורה 14
פלד אלון ס”ט א’ שבט תשכ”ג 26/01/1963 י”ט בסיוון תשמ”ב 10/06/1982 תותחנים קריית שאול גוש 1 חלקה 13 שורה 7
פלדברג אבינעם יעקב נ”ז ה’ אלול תשי”א 06/09/1951 כ”ז תשרי תשל”ד 23/10/1973 שריון גדרות חלקה 1 שורה 2
פנחס מרדכי ל”ג כ”ו תשרי תרפ”ח 22/10/1927 ז’ אלול תש”ו 03/09/1946 נחלת יצחק אזרחי חלקה 62 שורה 5
פנץ נתן כ”ד י”ב תשרי תרע”ח 28/09/1917 י”ט ניסן תש”ח 28/04/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 66 שורה 7
פרידמן מאיר ל”ט ט’ כסלו תרצ”ד 27/11/1933 ג’ אדר ב’ תשי”ד 08/03/1954 אוויר קריית שאול גוש 1 חלקה 11 שורה 3
פרייס רוני נ”ט ד’ באייר תשי”ג 19/04/1953 כ”א באב תשל”ו 01/08/1972 אוויר קריית שאול גוש חלקה 12 שורה 4
פרימור (פלוצקר) דני ס’ כ”א אדר א’ תשי”ד 24/02/1954 י”ג תשרי תשל”ד 09/10/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 1 שורה 2
פרלמוטר אביתר ל”ז כ”ה אדר תרצ”א 14/03/1931 ב’ באייר תש”ח 11/05/1948 שריון קריית ענבים
פרנק יאיר ס”ו ב’ טבת תש”ך 02/01/1960 י”ג תשרי תשמ”א 21/11/1980 שריון חולון חלקה 3 שורה 4
פשקובסקי שמחה ל”ד י”ד באלול תרפ”ט 19/91929 י”א חשוון תש”י 03/11/1949 רגלים חיפה צבאי הכרמל גוש א’ חלקה 1 שורה 23
צוקרמן יובל ס”ב י”ט בשבט תשט”ז 01/02/1956 כ”ג אייר תשל”ז 10/05/1977 רגלים באר שבע חלקה 4 שורה 3
ציברסקי בלהה ל”ב י”ב אלול תרפ”ז 08/08/1927 כ”ט אדר ב’ תש”ח 09/04/1948 רגלים הר הרצל גוש א חלקה 2 שורה 22
צייטלין ירחמיאל ל”ה כ”ח אלול תרפ”ט 03/10/1929 כ”ג אייר תש”ח 01/06/1948 שריון הר הרצל גוש ב’ חלקה 1
צמחי סיני ל”ג א’ אלול תרפ”ז 29/08/1927 ט’ תמוז תש”ח 16/07/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 60 שורה 5
צ’רטקוב ידידיה ל”ה כ”ו כסלו תרפ”ח 20/12/1927 י”ט אייר תש”ח 28/05/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 66 שורה 4
צרי טל ס”ו כ”ח שבט תש”ך 26/02/1960 כ”ח שבט תש”מ 15/02/1980 אוויר באר שבע חלקה 4 שורה 1
קבקר יוסף ל”א כ”א אדר תרפ”ו 07/03/1926 י”א תמוז תש”ח 18/07/1948 רגלים הר הרצל גוש ב חלקה 4 שורה 1
קוזלובסקי מאיר ל”ו ה’ ניסן תרפ”ט 15/04/1929 ו’ ניסן תש”ח 15/04/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 66 שורה 5
קיסילוב רזיאל דב ל”ט ז’ חשוון תרצ”ד 27/10/1933 כ”ו כסלו תשי”ב 25/11/1951 נח”ל הר הרצל גוש ב חלקה 8 שורה 6
קיפניס יעקב נ”ד כ”א אלול תרע”ט 16/09/1919 י”ח סיוון תש”ב 03/06/1942 נחלת יצחק אזרחי חלקה 15 שורה 12
קיפניס צבי ל”ו ד’ אלול תר”ץ 28/08/1930 ט’ תמוז תש”ח 16/07/1948 רגלים נתניה חלקה 1 שורה 1 – קבר אחים
קלר טובי ס”ג ב’ שבט תשי”ז 04/01/1957 כ”ה סיוון תשל”ח 30/06/1978 מ”צ קריית שאול גוש 1 חלקה 13 שורה 6
קנבל שמעון ל”ד ז’ כסלו תרפ”ח 01/12/1927 ו’ אייר תש”ח 15/05/1948 רגלים מעוז חיים – קבר אחים
קנל יעקב (אברהם) כ”ב ה’ אדר ב’ תרע”ו 10/03/1916 ג’ תמוז תש”ח 10/07/1948 רגלים הר הרצל גוש א חלקה 7 שורה 11
קנת (קנטרוביץ) יואב נ”ז ו’ אב תשי”א 08/08/1951 כ”ח תשרי תשל”ד 24/10/1973 רגלים הר הרצל גוש ה’ חלקה 3 שורה 2
קסטל אליהו ל”ב ב’ חשוון תרפ”ז 10/10/1926 כ”ב אייר תש”ח 31/05/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 66 שורה 1
קסלמן אריה ל”א י’ סיוון תרפ”ה 02/06/1925 י”ט חשוון תש”ט 21/11/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 61 שורה 7
רבינוביץ אברהם ל”ה כ’ סיוון תרפ”ט 28/06/1929 י’ תמוז תש”ח 17/07/1948 רגלים פתח תקווה אזרחי חלקה א שורה 26
רובין אליהו ל”ב י”ח אייר תרפ”ה 02/05/1926 כ”ב ניסן תש”ח 01/05/1948 שריון קריית ענבים
רוזנטל רזיאל ל”ה י”ד סיוון תרפ”ט 22/06/1929 ג’ תמוז תש”ח 10/07/1948 שריון באר טוביה חלקה 1 שורה 2
רוזנצוויג עמוס מ”ד ג’ ניסן תרצ”ט 23/03/1939 ט’ טבת תש”ח 23/12/1947 ***הר הרצל
רוט יצחק נ”ט ט”ו כסלו תשי”ג 22/01/1953 י’ תשרי תשל”ד 06/10/1973 שריון אשדוד חלקה 1 שורה 7
רוטשטיין עמנואל ל”ב ג’ בשבט תרפ”ז 06/01/1927 כ” תמוז תש”ח 03/08/1948 אוויר נחלת יצחק חלקה 61 שורה 11
רומנו אברהם ה’ אדר א’ תרצ”ה 08/02/1935 י”א חשוון תשי”ד 20/10/1953 חימוש קריית שאול גוש 1 חלקה 11 שורה 4
רז גד נ”ח י”ח אלול תשי”ב 07/09/1952 י”ב תשרי תשל”ה 28/09/1974 רגלים קריית שאול גוש 1 חלקה 9 שורה 6
רחמילביץ יעקב ל”ג י’ תשרי תרפ”ח 06/10/1927 כ”ה אייר תש”ח 03/06/1948 שריון כפר ורבורג חלקה 1 שורה 3 – קבר אחים
רייס יעקב ל”ז כ”ו ניסן תר”ץ 24/04/1930 ט”ו כסלו תש”ט 17/12/1948 אוויר חיפה צבאי הכרמל גוש א חלקה 1 שורה 25
רסין יונה י”א ט’ אב תרס”ב 12/08/1902 ו’ טבת תש”ח 19/12/1947 רגלים גבעת זייד – קברות השומרים
רפאלי גבריאל (גבי) נ”ז א’ אדר ב’ תשי”א 09/03/1951 י”ד תשרי תשל”ד 10/10/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 8 שורה 6
שוגם יהודה ל”ו כ”ב תשרי תרצ”א 14/10/1930 ט”ו תשרי תש”ט 18/10/1948 רגלים נחלת יצחק חלקה 60 שורה 6
שוחט עמירם כ’ א’ תמוז תרע”ה 13/06/1915 כ”א אייר תש”א 18/05/1941 אנדרטה בהר הרצל – כ”ג יורדי סירה
שורצמן ישראל ל”ה י”ז כסלו תר”ץ 19/12/1929 י’ אייר תש”ח 19/05/1948 רגלים כנרת
שחור אליעזר מ”ג ט”ו כסלו תרצ”ח 19/11/1937 י”ט תשרי תשי”ז 24/09/1956 הנדסה קריית שאול גוש 1 חלקה 15 שורה 5
שחורי מלאכי כ”ח ט’ אייר תרפ”ב 07/05/1922 ד’ סיון תש”ח 11/06/1948 שריון נחלת יצחק חלקה 66 שורה 11
שטאהל רפאל ל”ב כ’ סיוון תרפ”ו 02/06/1926 י”ז אייר תש”ח 26/51948 רגלים הר הרצל גוש ב’ חלקה 1
שטהל ישראל ל”ב ח’ תשרי תרפ”ה 06/10/1924 כ”ח טבת תשט”ז 12/01/1956 חימוש קריית שאול גוש 1 חלקה 15 שורה 3
שטורמן חיים א’ ב’ טבת תרנ”ב 2/1/1892 י”ח אלול תרצ”ח 14/09/1938 עין חרוד מאוחד
שטינברג זאב ל”ח ג’ תשרי תרצ”ב 14/09/1931 כ”ז סיוון תשי”ג 10/06/1953 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 11 שורה 6
שטם אורי (אוריאל) ל’ י’ ניסן תרפ”ה 1/4/125 כ”ד אייר תש”ג 29/05/1943 הליופוליס קהיר
שלו (המבורגר) ירון נ”ז י”ד חשוון תשי”א 25/10/1950 כ”ה תשרי תשל”ד 21/10/1973 שריון כפר שמריהו חלקה 1 שורה 1
שלף (שלפסקי) קלמן מ”ב כ’ ניצן תרצ”ה 23/04/1935 ט”ז אדר ב’ תשי”ז 19/03/1957 נח”ל
שמש אבינעם נ”ט כ”ז אב תשי”ג 08/08/1953 י”א תשרי תשל”ד 07/10/1973 שריון הר הרצל גוש ב חלקה 1 שורה 1
שמשי צבי י”ב כ”ד תשרי תרס”ו 11/12/1906 כ”ג תמוז תש”ו 22/07/1946 נחלת יצחק אזרחי חלקה 10 שורה 21
שני עירית ס”ב כ”ה אדר תשט”ז 11/03/1956 ט”ז ניסן תשל”ה 27/03/1975 נח”ל קריית שאול גוש 1 חלקה 9 שורה 6
שניאור אפרים נ”ז ז’ בשבט תשי”א 14/01/1951 י”ב תשרי תשל”ד 08/10/1973 רגלים באר שבע חלקה 3 שורה 4
שנן גדעון נ”ה י”ב סיוון תש”ט 09/06/1949 י”ח תשרי תשל”ד 14/10/1973 שריון סביון חלקה 1 שורה 1
שפירא נטע נ”ט ה’ בשבט תשי”ג 21/01/1953 י’ תשרי תשל”ד 06/10/1973 שריון קריית שאול גוש 1 חלקה 8 שורה 4
שפירא עמיצור ל”ח ה’ תמוז תרצ”ב 09/07/1932 כ”ו אלול תשל”ב 05/09/1972 אולימפידת מינכן קריית שאול – עם נרצחי האולימפיאדה
תדהר (מוסברג) מאיר נ”ז ז’ ניסן תשי”א 13/04/1951 כ”א תשרי תשל”ח 03/10/1977 משטרה קריית שאול גוש 1 חלקה 7 שורה 2

Check Also

מצגת נופלים

כתיבת תגובה